Dornova metoda

je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta na milimetr přesně uvedou do správné polohy. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta. Přitom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. Například při napravování nesprávných poloh obratlů se pohybem obchází svalová ochrana a jemným tlakem tak může být obratel přiveden do správné polohy bez nežádoucích vedlejších účinků.

Záda šíje
(Při této masáži jsou použity speciální techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast zad. Střídání silnějších a slabších tlaků, následné hloubkové uvolnění měkkých tkání, případně i kombinace tlakových a tahových cviků, vede k obnovení přirozené délky svalových vláken. )

 

Lymfatická masáž
Lymfatická masáž, je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např ledviny,játra,plíce , které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami.

1 hodina 580,-kč

 

Těhotenská masáž (60-90 min)
Těhotenská masáž představuje individuální terapii pro ženy jak ve všech měsících těhotenství, tak i po porodu. Ulehčuje změny probíhající v těle a současně je vynikající přípravou na porod.
Děťátka, jejichž matky chodily během těhotenství pravidelně na masáž, jsou celkově po narození velmi klidné.
Během těhotenství a po něm jsou mysl i tělo vystavené nadměrné zátěži, proto je potřeba uvolnění a relaxace o to důležitější. Po masáži se budoucí maminka cítí svěže a plná síly.

580,-/hod

 

Tao masáž
Taoistická masáž uvolňuje tělo a vnitřní energetické dráhy intenzivními fyzickými doteky a prohlubuje v duši jemnost, klid a vnímavost.
Je příjemná, harmonizující masáž pro uvolnění stresů, odstranění bloků a napětí.Masáž probíhá jako jemné hlazení celého těla, pracuje se s meridiány – energetickými drahami a sedmi základními čakrami.
V hluboké relaxaci dochází k rozvedení energií do celého těla a k jejich harmonizaci.
Cílem TAO masáže je rozproudit v těle energii a tím pomoci samoléčení a samouzdravení. Táto energie se nachází v energetickém systému těla, udržuje tělo zdravé po psychické či fyzické stránce.
Hlavním úkolem této masáže je sebeláska, přijetí sebe sama, sebereflexe,sebedůvěra, takže velký význam této masáže je hlavně v jejím vlivu na psychiku člověka.
1300,- /60-90 min