Lymfatická masáž obličeje
Jemná ruční hodinová masáž obličeje a krku, která nastartuje Váš lymfatický systém a vyřeší problémy s otoky v obličeji. Masáž doporučujeme pouze zdravým jedincům a po konzultaci s kosmetičkou opakovat 2-4 krát do měsíce.

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu
Masáž má nejen relaxační a uklidňující účinky, ale zároveň stimuluje metabolismus kožních buněk a zlepšuje elasticitu pokožky. Jemné tahy na obličeji zajistí lepší cirkulaci kyslíku, výživu buněk a tím výrazně vypnou pokožku a oddálí stárnutí.

Čištění pleti s použitím ultrazvukové špachtle
Ultrazvuková špachtle je šetrná alternativa ke klasickému hloubkovému čištění. Jemné vibrace ultrazvuku odstraní z pleti odumřelé kožní buňky a černé tečky. Na závěr ošetření pleť vyživíme a zklidníme maskou.

Hloubkové manuální čištění
Ošetření nejen černých teček ale i aknózní pleti. Před vlastním manuálním čištěním provedeme gelovou nebo klasikou napářku. Ošetření zakončíme maskou popřípadě antibakteriálním sérem.

Barvení řas
Ideální řešení pro ženy, které mají od přírody světlé řasy. Černé řasy krásně zvýrazní Váš pohled. Barva vydrží cca 2-3 týdny.

Barvení obočí
Minimální péče, která Vám zajistí maximální efekt.

Lashlifting řas Elleebana
Profesionální a bezpečné 20ti minutové salonní ošetření, pro atraktivně natočené a vyživené řasy s dlouhotrvajícím efektem.

Kosmetické ošetření pro náročné

Ultrazvuková špachtle

Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je velice populární. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné, neagresivní a účinné. Vhodné i např. na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou.

Doporučuje se pravidelné používání ultrazvukové špachtle min. 1x měsíčně podle typu pleti.

U stárnoucí, suché pleti vyhlazuje ultrazvuková špachtle povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné.
U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků .

Cena ošetření 350,-

 

Tajemství  krásy se zlatem
Revitalizační ošetření se značkou CASMARA
(Odlíčeni,tonizace, triaktivní peeling, masáž obličeje a alginatová zlatá maska )

Triaktivni peeling – vysoce účinný gelový peeling pro aktivní odstranění odumřelých kožních buněk.
Projasňuje a hydratuje pleť.

3D maska Casmara je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti.
Dodají do hloubky pokožky vitamíny, zpevní rysy a sjednotí tón pleti.
Výsledky jsou fantastické!
Cena za ošetření 900,-

 

Ozónové ošetření pleti

Ozónová terapie napomáhá regeneraci a zesiluje odolnost kůže.Má silné antibakteriální a protizánětlivé účinky, proto je vhodná nejen k léčbě akné , ale i ke zpevnění pleti a redukci vrásek.Ošetření se provádí pomocí skleněného aplikátoru plněného argonem,který má stejně jako ostatní vzácné plyny elektrický odpor a tím velmi dobře vede elektrický proud a vznikají elektrické výboje.Ošetření je bezbolestné a trvá 6-10 minut.

Působením radiofrekvenčního výboje,dochází v místě užití k přeměně kyslíku obsaženého v kůži na ozón.

Cena ošetření je 200kč 6-8 min

 

Radiofrekvenční ošetření

Radiofrekvenční ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Podílí se na obnovení vlastního kolagenu, zlepšuje kvalitu pokožky a redukuje vrásky. Svým výsledkem připomíná facelift bez skalpelu a bez rekonvalescence. Energie se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k zahřátí pokožky na 40 stupňů a tím dochází k tvorbě kolegenových a elastinových vláken. Kůže je pevnější, viditelně se vyhlazují vrásky kolem úst, na čele a na krku.

Účinky:
Zpevnění povadlé pleti – obnova tvorby kolagenu a elastinu v podkoží. Velmi účinná redukce tukových zásob v obličeji (tváře, dvojitá brada). Redukce ochablosti pleti, omlazení a projasnění pleti. Výrazné úbytek i hlubokých vrásek

Pro viditelné výsledky doporučujeme 3-6 ošetření.

Cena za ošetření 450,-

Cena za 3 ošetření  999,-

Cena za 6 ošetření  1999,-

 

Vakuum

Aplikace se provádí pomocí vakuové hlavice, která jemně nasaje tukovou tkáň a vysokým tlakem vzduchu ji pevně tiskne.Podkoží, je díky vakuu velmi intenzivně masírováno, prokrvuje se ,stimuluje tvorbu kolagenu a tím dochází k celkovému vypínání pokožky a redukci přebytečné tukové vrstvy.

O Š E T Ř E N Í   ( t ě l o ) :

– odstraňování přebytečných tukových buněk
– lifting pokožky, modelace těla, redukce celulitidy
– detoxifikační masáž
– lymfatická drenáž
– regenerace pokožky těla

Výsledky ošetření:

U většiny klientů jsou výsledky jasně viditelné, měřitelné již po prvním ošetření!

Kontraindikace:

Při velkých křečových žilách, při probíhajícím zánětu žil, ad., těhotenství, kojení, epilepsie, vážná srdeční onemocnění (kardiostimulátor atd.), vysoký krevní tlak, rakovina, metabolické poruchy, onemocnění kůže, otevřené zranění, kovové implantáty v místě ošetření a nedávné výplně (kolagen, botox, kys.hyaluronová), při poruchách srážlivosti krve, některé hyperlipidemie (vyšší hladina tuků v krvi), některá onemocnění jater nebo ledvin. Nelze provádět u chlapců mladších 15ti let a u dívek před první menstruací (stále se vyvíjejí mízní uzliny).

Cena za ošetření 450,-