Ošetření mastné a aknózní pokožky CLEAR BALANCE: 700,-
Součástí ošetření je odlíčení, tonizace, formování obočí, napářka změkčující maskou, hloubkové čištění, sérum s protizánětlivou složkou, maska dle potřeb pleti a závěrečný krém. Ošetření trvá 60-90 min.

Ošetření pleti POWER C+: 900,-
Inenzivní ošetření nabité antioxidanty, využívá výtažku z granátového jablka a zejména vlastnosti vitaminu C. Využívá se na zlepšení stavu akné, lupénky, pigementových skvrn a celkového prozáření a omlazení pleti.

Kosmetické ošetření s čistým RETINOLEM: 900,-
POWER RETINOL je výsledkem vyčerpávajícího výzkumu v oblasti retinoidů a látek s retinoidním účinkem „retinoid-like“. Jeho úkolem je omlazovat pleť zestárlou z přirozených příčin nebo působením slunce (fotostárnutí).

Vice informací naleznete zde.

SKEYNDOR

Značka založená roku 1966 ve španělské Terrasse doktorem chemie Publio Puentem a provozním inženýrem Juanem Morcillou. Mottem společnosti je „POSKYTOVAT NEJLEPŠÍ KVALITU-předevsím díky inovačnímu vědeckému výzkumu a účinným aktivním složkám“

Kosmetická značka Skeyndor se pyšní vlastním výzkumným centrem, týmem vědců a je držitelem mnoha ocenění v oblasti anti-age péče.

1987 uvedení na trh lipozomu, důležité stavební složky kosmetiky (později přešla na nanolipozomy)

2006 uvedení řady Aquatherm, řady s nejvyšším obsahem hořčíku na trhu

2012 technologie ProGen-in proti biologickému stárnutí

2014 GLOBAL LIFT ELIXIR

Hydratační ošetření pleti POWER HYALURONIC: 900,-

Profesionální program pro hloubkovou hydrataci s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti.

  • Obnovuje optimální hladinu hydratace pokožky
  • Napomáhá udržet v pleti potřebné tekutiny
  • Výrazně omlazuje suchou a velmi suchou pleť

Vice informací naleznete zde.

Liftingové ošetření pleti CORRECTIVE NEW: 1600,-

Nová řada CORRECTIVE je výsledkem 10 let zkušeností, vývoje a inovací. Kosmetická pleťová řada a ošetření, které redukují jak hluboké, tak mimické vrásky rychlým a účinným způsobem.

Novátorské spojení 3 účinných mechanismů – peeling, výplň a dekontrakce – dokáží intenzivně a efektivně vyhladit i ty nejhlubší vrásky.

Obsahuje prvotřídní a maximálně účinné ingredience, které jsou zapouzdřeny a nasměrovány přímo k cílovým buňkám pomocí kosmetického dronu. Tento nejmodernější způsob transportu aplikace účinných látek zaručuje až 80 % účinnost.

Vrásky jsou tak redukovány velmi přirozeně a postupně, mizí už od první aplikace a pleť vypadá okamžitě mladší.